© 2009 Byhand OÜ
Developed by Privaat Disain

MEIST LÜHIDALT

ByHand OÜ on 2008 aasta kevadel asutatud pereettevõte. Kuni 2014 aasta kevadeni disainisime ja tootsime täispuidust mööblit enamasti lastetubadesse. 2014 aasta kevad tõi ettevõtte tegevussuunda muudatusi ja käesolevaks ajaks on meie põhitegevuseks Bigso AB hoiukarpide jae- ning hulgimüük. Lisaks hoiukarpidele pakume ka oma toodetud väiksemaid puidust tooteid, tekstiiltooteid ning muid sisustustooteid.
Meie tootevalikut iseloomustab hoolega valitud lihtsus ja naturaalsus.

MEIST PIKEMALT

ByHand on pereettevõte, mis asutatud 2008 aasta kevadel. Ettevõtte algusaegadel tootsime tootepõhjasid Poppy kaubamärki kandvatele toodetele, 2009 aasta alguses lisandusid aga ka ByHandi oma disaini ja viimistlusega tooted. 2011-st aastast on ByHand registreeritud ja tunnustatud kaubamärk.
Lastemööbli tootmisega on Annika kokku puutunud alates 2002-st aastast. Siis sündis Poppy kaubamärgi all tuntuks saanud maalingutega lastemööbel, mille idee loojaks Annika oli. Kuni 2009 aasta suveni kujundas ta peakunstnikuna Poppy kaubamärgi stiili.
2014 aasta tõi ettevõtte tegevusse muudatusi, lõpetasime mööbli tootmise ja meie tegevuse põhisuunaks on tunnustatud Rootsi ettevõtte Bigso AB hoiukarpide jae- ning hulgimüük.
ByHandi igapäevatöödega tegeleb Annika Toomla.Facebook